Apartament Miedziany

6
2
65 m2

Opis obiektu

Apartament Miedziany jest nowoczesnym miejscem, w którym wypocznie nawet sześć osób. Najmłodsi Goście będą zachwyceni piętrowym łóżkiem w swojej prywatnej sypialni. W drugiej sypialni znajduje się duże łóżko małżeńskie. W salonie połączonym z wyposażoną kuchnią i jadalnią, która jest sercem apartamentu, znajduje się bardzo duża rozkładana kanapa. Mogą na niej spać dwie dorosłe osoby a w ciągu dnia sofa z powodzeniem spełni funkcję wypoczynkową.

Dobór kolorów i dodatków tworzy harmonijną całość i uprzyjemnia pobyt. Odcienie zieleni i niebieskiego wzbogacone miedzianymi akcentami, które ocieplają wnętrze dodają mu charakteru i tworzą niepowtarzalne wrażenia.

Lokalizacja Apartamentu Miedzianego jest świetną bazą wypadową do zwiedzania Szczyrku i jego okolic. Apartament znajduje się blisko centrum miejscowości, licznych karczm i innych lokali gastronomicznych a także ośrodków narciarskich, szlaków pieszych i rowerowych.

Do Apartamentu Miedzianego przynależą aż dwa miejsca parkingowe.

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.

już od   399 zł  / noc
+ 150 zł opłata za serwis