od 399 zł /noc
+170 zł opłata za serwis

Apartament Miedziany

ul. Olimpijska 1G/2

65 m2
2
6

O apartamencie

Apartament Miedziany jest nowoczesnym miejscem, w którym wypocznie nawet sześć osób. Najmłodsi Goście będą zachwyceni piętrowym łóżkiem w swojej prywatnej sypialni. W drugiej sypialni znajduje się duże łóżko małżeńskie. W salonie połączonym z wyposażoną kuchnią i jadalnią, która jest sercem apartamentu, znajduje się bardzo duża rozkładana kanapa. Mogą na niej spać dwie dorosłe osoby a w ciągu dnia sofa z powodzeniem spełni funkcję wypoczynkową. 

Dobór kolorów i dodatków tworzy harmonijną całość i uprzyjemnia pobyt. Odcienie zieleni i niebieskiego wzbogacone miedzianymi akcentami, które ocieplają wnętrze dodają mu charakteru i tworzą niepowtarzalne wrażenia. 

Lokalizacja Apartamentu Miedzianego jest świetną bazą wypadową do zwiedzania Szczyrku i jego okolic. Apartament znajduje się blisko centrum miejscowości, licznych karczm i innych lokali gastronomicznych a także ośrodków narciarskich, szlaków pieszych i rowerowych. 

Do Apartamentu Miedzianego przynależą aż dwa miejsca parkingowe.

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.