Apartament Na Borach I

6
2
60 m2

Opis obiektu

Apartament Na Borach I to kameralne, rodzinne miejsce z dwiema sypialniami, dużym salonem i przestronną kuchnią, w której znajduje się także jadalnia. Apartament znajduje się na parterze, posiada wyjście prosto do ogródka, z którego roztacza się piękny widok na okolicę. W tym apartamencie komfortowo wypocznie aż sześcioro Gości.

Apartament jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty, począwszy od elementów kuchennych, ekspresu do kawy, suszarki przez pościel aż po krzesełko dziecięce, żelazko, pralko – suszarkę czy nawet Netflix.

Lokalizacja apartamentu sprzyja wypoczynkowi w sportowym stylu. Bliskość tras narciarskich oraz szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych zapewni dobrą zabawę a pobliskie karczmy i restauracje urozmaicą wieczory. Obiekt jest przyjazny miłośnikom Enduro i rowerzystom. Przy domu jest możliwość umycia motorów i rowerów z błota po górskich wycieczkach.

Samochód można zaparkować bezpiecznie na ogrodzonej posesji.

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.

Wyposażenie

  • Aneks kuchenny
już od   399 zł  / noc
+ 150 zł opłata za serwis