od 399 zł /noc
+150 zł opłata za serwis

Apartament Na Borach II

ul. Kasztanowa 11B / 2

70 m2
2
6

O apartamencie

Nowoczesny, przytulny, komfortowy i rodzinny. Oto sześcioosobowy Apartament na Borach II, z którego balkonu rozciąga się piękny widok na Skrzyczne górujące nad Szczyrkiem.
Apartament jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty, począwszy od elementów kuchennych, ekspresu do kawy, przez pościel aż po krzesełko dziecięce, żelazko, pralko – suszarkę czy nawet Netflix w każdym z trzech telewizorów.
Apartament składa się z dwóch sypialni, dużego salonu oraz kuchni połączonej z przestronną jadalnią.
W jednej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, w drugiej natomiast dwa pojedyncze, które z łatwością można ze sobą złączyć.
Apartament znajduje się w wolnostojącym, ogrodzonym i monitorowanym budynku, na pierwszym piętrze. Na parterze również znajduje się apartament, dlatego miejsce to polecamy również większej liczbie Gości.
Przy domu znajduje się komfortowe miejsce na grill z profesjonalnym sprzętem oraz meblami ogrodowymi.
Obiekt jest przyjazny miłośnikom Enduro i rowerzystom. Przy domu jest możliwość umycia motorów i rowerów z błota po górskich wycieczkach.
Samochód można zaparkować bezpiecznie na posesji.

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.