od 149 zł /noc
+150 zł opłata za serwis

Apartament Led Sonoma, Kasztanowa 11A/2

60 m2
1
6

O apartamencie

Niebanalny, nowoczesny i przestronny. Taki jest apartament Led Sonoma, w którym komfortowo wypocznie sześcioro Gości. Sercem apartamentu jest w pełni wyposażona kuchnia połączona z jadalnią dysponującą dużym, funkcjonalnym stołem, przy którym wygodnie pomieszczą się wszyscy wypoczywający.

Przestronny salon z częścią relaksacyjną, poza dużym telewizorem, posiada wyjście na taras, z którego rozciąga się niezapomniany widok na Skrzyczne.
W apartamencie znajduje się zamykana, kameralna sypialnia, z której tarasu również można podziwiać szczyty Beskidów. 

Apartament posiada nowoczesną łazienkę oraz udostępnia swoim Gościom bezpłatne miejsce parkingowe tuż przy wejściu do budynku.
Sypialnia dysponuje wygodnym, dużym łóżkiem małżeńskim. W salonie znajduje się wygodna, rozkładana, dwuosobowa kanapa a także rozkładany, obszerny jednoosobowy fotel. W razie potrzeby jest możliwość doposażenia apartamentu o dodatkowe łóżko. 

Obiekt jest zlokalizowany blisko centrum Szczyrku zapewniając tym samym dostęp do restauracji, regionalnych karczm czy innych miejscowych atrakcji równocześnie oferując bezpośredni kontakt z przyrodą, bliskością szlaków turystycznych czy stoków narciarskich.

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.