od 149 zł /noc
+150 zł opłata za serwis

Apartament Led Sonoma, Kasztanowa 11A/2

60 m2
1
6

O apartamencie

Niebanalny, nowoczesny i przestronny. Taki jest apartament Led Sonoma, w którym komfortowo wypocznie 6 gości. Sercem apartamentu jest w pełni wyposażona kuchnia połączona z jadalnią dysponującą dużym, funkcjonalnym stołem, przy którym wygodnie pomieszczą się wszyscy wypoczywający.

Przestronny salon z częścią relaksacyjną, poza dużym telewizorem, posiada wyjście na taras, z którego rozciąga się niezapomniany widok na Skrzyczne.
W apartamencie znajduje się zamykana, kameralna sypialnia, z której tarasu również można podziwiać szczyty Beskidów. 

Apartament posiada nowoczesną łazienkę oraz udostępnia swoim gościom bezpłatne miejsce parkingowe tuż przy wejściu do budynku.

Obiekt jest zlokalizowany blisko centrum Szczyrku zapewniając tym samym dostęp do restauracji, regionalnych karczm czy innych miejscowych atrakcji równocześnie oferując bezpośredni kontakt z przyrodą, bliskość szlaków turystycznych czy stoków narciarskich.

Sypialnia dysponuje wygodnym, dużym łóżkiem małżeńskim. W salonie znajduje się wygodna, rozkładana, dwuosobowa kanapa a także rozkładany, obszerny jednoosobowy fotel. W razie potrzeby jest możliwość doposażenia apartamentu o dodatkowe łóżko. 

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.