od 299 zł /noc
+170 zł opłata za serwis

Apartament Led Sonoma

ul. Kasztanowa 11A/2

60 m2
1
5

O apartamencie

Niebanalny, nowoczesny i przestronny. Taki jest apartament Led Sonoma, w którym znajduje się komfortowo wypocznie sześcioro. Sercem apartamentu jest w pełni w pełni zagnieżdżenia połączona z przestrzenią produkcyjną, funkcjonalnym stołem, przy którym pomieszczą się wszystkie wypoczywający.

Przestronny salon z tranzytem, ​​poza dłuższą telewizją, posiada wyjście na taras, z którego rozciąga się niezapomniany widok na Skrzyczne.
W mieszkaniu lokal się zamykana, kameralna sypialnia, z której tarasu również można podejrzewać szczyty Beskidów. 

Apartament posiada  nowoczesną łazienkę bezpłatne  miejsce parkingowe przy wejściu do budynku. Sypialnia dysponuje  wygodnym, litera małżeńskim. rozkładach lokalnych wygodna, rozkładana, dwuosobowa kanapa a także rozkładany,  obszerny jednoosobowy fotel. W razie potrzeby jest możliwość  doposażenia apartamentu o dodatkowe łóżko. 

Obiekt jest  blisko blisko centrum Szczyrku zapewnia tym samym dostęp  do restauracji, regionalnych karczm czy innych miejscowych  atrakcji oferując bezpośredni kontakt z przyrodą, bliskością  szlaków turystycznych czy stoków narciarskich.

W końcu dostępu zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.