od 499 zł /noc
+150 zł opłata za serwis

Domek Magia Gór Szczytowa 19

110 m2
1
10

O apartamencie

Domek Magia Gór to przestronne miejsce, w którym wypoczniesz i nabierzesz energię w towarzystwie rodziny i znajomych.  Górskie akcenty oraz drewniane wykończenie wnętrz podkreślają ducha gór i przenoszą w świat ciszy i relaksu.  Domek posiada przestronny salon połączony z wyposażoną kuchnią oraz wyjściem na duży taras, z funkcją rozciąga się widok na beskidzkie szczyty oraz okoliczne lasy. Na poddaszu znajdują się dwie przestronne sypialnie. 
Domek Magia Górna lokalizacja się w sąsiedztwie urokliwego, górskiego potoku łączącego się w sobie z różnorodnością przyrody i natury z atrakcjami, jakie oferuje centrum Szczyrku, które zawierają się nieopodal. Teren wokół domu jest ogrodzony, znajduje się na nim podjazd z bezpiecznym miejscem na samochód. 
Miejsce polecane jest nawet ośmiu dostępne, które w komfortowych warunkach wypoczną i zrelaksują się w swoim towarzystwie. 

W apartamencie całkowitym zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprezach zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.