od 499 zł /noc
+150 zł opłata za serwis

Domek Magia Gór Szczytowa 19

110 m2
1
10

O apartamencie

Domek Magia Gór to przestronne miejsce, w którym wypoczniesz i nabierzesz energii w towarzystwie rodziny i znajomych. Górskie akcenty oraz drewniane wykończenie wnętrza podkreślają ducha gór i przenoszą Gości w świat ciszy i relaksu. Domek posiada przestronny salon połączony z wyposażoną kuchnią oraz wyjściem na duży taras, którego naturalnym przedłużeniem jest ogród z drewnianą huśtawką i miejscem na grill. Z domku rozciąga się widok na beskidzkie szczyty oraz okoliczne lasy. Na poddaszu znajdują się dwie przestronne sypialnie.
Domek Magia Gór jest zlokalizowany się w sąsiedztwie urokliwego, górskiego potoku łącząc się w sobie z różnorodność przyrody i natury z atrakcjami, jakie oferuje centrum Szczyrku, które znajduje się nieopodal. Teren wokół domu jest ogrodzony, znajduje się na nim podjazd z bezpiecznym miejscem na samochód.
Miejsce polecane jest nawet dziesięciu Gościom, które w komfortowych warunkach wypoczną i zrelaksują się w swoim towarzystwie.

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.