od 222.57 zł /noc
+150 zł opłata za serwis

Apartament Parzenica, Olimpijska 1E/1

ul. Olimpijska 1E/1 43-370 Szczyrk

60 m2
2
6

O apartamencie

Stylowy, utrzymany w jasnych barwach z ozdobnymi elementami góralskiego folkloru jest idealnym miejscem do komfortowego wypoczynku nawet sześciorga gości. Dysponuje dwiema sypialniami, doskonale wyposażoną kuchnią połączoną z przestronnym salonem oraz dużą łazienką. Długie wieczory przy rozgrzewającej się herbacie polecamy spędzić na tarasie, delektując się widokiem na pobliskie szczyty.
Na terenie obiektu znajduje się narciarnia i również dostępne miejsce parkingowe.

Zdecydowanym atutem jest niepowtarzalna, urzekająca lokalizacja apartamentu oraz duża obsługa z centrum górskiego kurortu jakim jest Szczyrk. To bardzo dobry wybór dla amatorów górskich wycieczek, obu tych pieszych jak i rowerowych oraz także miłośników gier zimowych.
W okolicy znajduje się Państwo nie tylko pożywka dla ducha leczonych i pyszne jadło w pobliskich karczmach, doskonale dostępnych wśród osób odwiedzających Szczyrk.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczania krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżka turystyczne dostępne dla Państwa za pomocą płatności. 

W apartamencie całkowitym zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprezach zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.