od 299 zł /noc
+150 zł opłata za serwis

Apartament Turkus, Olimpijska 1D/1

ul.Olimpijska 1D/1 43-370 Szczyrk

60 m2
2
6

O apartamencie

Komfortowy apartament utrzymany w błękitnych, turkusowych barwach przywołujących na myśl wakacje to świetny wybór nawet dla sześciorga gości, którzy decydując się na wypoczynek w tym miejscu otrzymają przestronne mieszkanie składające się z dwóch sypialni, wyposażonej kuchni połączonej z dużym salonem oraz dużej łazienki. Poranki polecamy spędzić przy pysznej kawie na dużym tarasie z widokiem na okolicę.
Na terenie obiektu znajduje się narciarnia a także bezpłatne miejsca parkingowe. 

Zdecydowanym atutem jest niepowtarzalna, urzekająca lokalizacja apartamentu oraz doskonałe połączenie z centrum górskiego kurortu jakim jest Szczyrk. To bardzo dobry wybór dla amatorów górskich wycieczek, zarówno tych pieszych jak i rowerowych a także miłośników sportów zimowych.

W okolicy znajdziecie Państwo nie tylko pożywkę dla ducha lecz i pyszne jadło w pobliskich karczmach, doskonale znanych wśród turystów odwiedzających Szczyrk. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą.

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprez zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.