od 249 zł /noc
+150 zł opłata za serwis

Apartament Turkus, Olimpijska 1D/1

ul.Olimpijska 1D/1 43-370 Szczyrk

60 m2
2
6

O apartamencie

Komfortowy apartament utrzymany w błękitnych, turkusowych barwach przywołujących na myśl wakacje do świetnego wyboru nawet dla sześciorga gości, którzy decydują się na wypoczynek w tym miejscu otrzymanym z przestronnego apartamentu składającego się z dwóch klas, wyposażonych w usługi usług z serwerami i dużymi łazienkami. Poranki polecamy spędzić przy pysznej kawie na tarasie z widokiem na okolicę.
Na terenie obiektu znajduje się narciarnia i dostępne miejsca parkingowe. 

Zdecydowanym atutem jest niepowtarzalna, urzekająca lokalizacja apartamentu oraz duża obsługa z centrum górskiego kurortu jakim jest Szczyrk. To bardzo dobry wybór dla amatorów górskich wycieczek, obu tych pieszych jak i rowerowych oraz także miłośników gier zimowych.

W korzystaniu z usług Państwo nie jest tylko pożywieniem dla ducha leczonych i pysznych posiłków w pobliskich karczmach, całkowicie dostępne wśród osób odwiedzających Szczyrk. Dostępne możliwości bezpłatnego wypożyczania krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżka turystyczne dostępne dla Państwa za pomocą płatności.

W apartamencie całkowitym zakaz organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz innych imprezach zakłócających spokój i komfort pobytu sąsiadów.