Każdy, kto kocha góry, sport, świetną zabawę, ludzi i dobre jedzenie powinien tego lata przyjechać na dłużej do Szczyrku. Poza niesamowitymi widokami i standardowymi górskimi atrakcjami pojawią się nowe, ekscytujące i przepełnione adrenaliną możliwości spędzania czasu. Ale uwaga! Jeśli nie chcesz się uzależnić od tego miejsca, lepiej nie planuj tu pobytu.

Jeżeli jednak masz ochotę sprawdzić swój charakter, jeździsz rowerem a nawet uprawiasz downhill bądź zaczynasz z nim swoją przygodę, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Już w lipcu zostaną otwarte pierwsze kilometry górskich tras rowerowych o różnym stopniu trudności w Ośrodku Narciarskim Szczyrk Mountain Resort. Dotrzesz na nie nowoczesną koleją gondolową oraz kanapową. Jeśli rozleniwisz się trochę wjeżdżając na szczyt i podziwiając widoki, i w rezultacie będziesz potrzebować krótkiego lub dłuższego restu, nie będziesz musiał drzemać na trawie. Możesz wpaść na prawdziwą, piaszczystą plażę. Owszem, na najwyżej położoną plażę w Polsce! Niebanalne rozwiązanie dla niebanalnych ludzi z pasją, prawda?

Ale to nie koniec atrakcji. Jeśli mówimy o plażingu to musi być też drinking. Pragnienie będziesz mógł ugasić w SunBoxie – również na szczycie, bo gdzieżby indziej. Szykuje się mega fajne lato na poziomie 1 257 m n.p.m. Spędź ten czas w Szczyrku ze znajomymi, rodziną i przyjaciółmi.

Jeśli chciałbyś spróbować nowych aktywności a nie masz roweru, nie ma problemu. Trochę niżej, bo przy dolnej stacji kolei ośrodka narciarskiego zostanie otwarta wypożyczalnia sprzętu rowerowego (enduro, hardtail, elektrycznych oraz dziecięcych).

Jak widać i słychać, w Szczyrku, dzieje się 360 dni w roku. Miejscowość staje się nie tylko stolicą narciarzy, ale także mekką fanów sportów ekstremalnych oraz spokojnych wyjazdów rodzinnych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i może zainspiruje się do spróbowania nowych aktywności.

To dzięki Grupie Murapol oraz Tatry Mountain Resort powstają nowe inwestycje w Szczyrku i okolicach. Ale budowa i rozbudowa kompleksu ścieżek rowerowych Enduro Trails to nie wszystko. Planowane działania obejmują 3 lata promocji tras znajdujących się pomiędzy Kozią Górą, Szyndzielnią aż po Małe Skrzyczne oraz organizację zawodów Murapol Enduro Trails także rozwój Szczyrku nie zostanie zakończony z chwilą wybudowania kompleksu. To dopiero początek, ponieważ Skrzyczne jest doskonałym miejscem do organizowania imprez, eventów czy zawodów. Wszystko to dla Was! Szczyrk jest miejscem, w którym będziesz sobą.