Wyobraź sobie, że budzisz się o świcie, przeciągasz leniwie, bierzesz pierwszy głęboki oddech i pierwszy łyk kawy, otwierasz szeroko oczy i widzisz piękne, spokojne, beskidzkie lasy. Jeszcze jest cicho, słychać szum drzew i czuć zapach poranka w górach. Taki właśnie jest nocleg z widokiem na Beskidy w Szczyrku.

Wachlarz usług hotelowych w tej miejscowości jest szeroki i zróżnicowany. Goście mają do dyspozycji hotele, pensjonaty, kwatery prywatne oraz komfortowe apartamenty z przestronną kuchnią, która jest sercem każdego, rodzinnego domu.

Krótkoterminowy wynajem apartamentów jest wynikiem zmian zachodzących w branży hotelarskiej i ma przed sobą przyszłość malowaną w różowych barwach. Apartamenty w Szczyrku są skrojone na miarę potrzeb rodzin z dziećmi czy większej grupy przyjaciół, które cenią sobie dostęp do wyposażonej kuchni, przestronnych i nowoczesnych wnętrz oraz komfort i dyskrecję przy optymalnej cenie. Apartament pozwala być sobą i żyć na wakacjach według swojego rytmu dnia a nie według godzin serwowania hotelowego śniadania. Kolejnym atutem pobytu w apartamencie jest po prostu cisza niezmącona rzeszą turystów pojawiających się w każdym zakamarku większego obiektu, darmowy parking a przede wszystkim poczucie bycia w domu. Apartament na kilka dni staje się przecież domem a nie tylko hotelowym przystankiem. Apartament to coś więcej niż usługa hotelowa. To poczucie komfortu, bezpieczeństwa oraz wolności, która w górach jest najpiękniejszą wartością.

Dlatego właśnie Sun&Sport Beskidzkie Apartamenty dają możliwość Tobie i Twoim Najbliższym na to abyście mogli poczuć magię gór w przepięknych wnętrzach i cieszyć się sobą we własnym rytmie.